Wprowadzenie w tematykę domen internetowych

Tytuł tego poradnika, a także sama jego domena są dość intrygujące, nie sądzisz? Wolne-Domeny-Internetowe.pl, czyli domeny do wzięcia od ręki. Dokładnie. Taki jest główny cel tego poradnika o domenach: pokazanie Ci, że doskonałe domeny będą zawsze wolne. Tylko od Ciebie, Twojej wiedzy i Twych umiejętności zależy, czy znajdziesz doskonałe domeny dla siebie, czy też nie.

Nazwa tego poradnika - strony internetowej

Domena internetowa Wolne-Domeny-Internetowe.pl jest na swój sposób doskonała dla tego poradnika / kursu mailowego. Dlaczego? Szczegółów dowiesz się dzięki temu kursowi, jednak już teraz powiem Ci w skrócie:

Nie myśl jednak, że w każdym przypadku tego typu domena (3 - członowa, z myślnikami i słowami kluczowymi) będzie optymalna. Oczywiście, że nie! Właśnie po to napisałem ten poradnik, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości związane z domenami.

Starałem się pisać ten poradnik w taki sposób, w jaki sam bym chciał go widzieć jako czytelnik: prosty, zrozumiały, czasem dowcipny, rzeczowy i zwięzły, lecz na swój sposób wyczerpujący. Mam nadzieję, że ten styl przypadnie Ci do gustu.

Po co powstał ten poradnik?

Wiele osób zastanawia się, jaką domenę wybrać: dla strony osobistej, firmowej, sprzedażowej, bloga, forum czy sklepu. Jest tyle możliwości, a przecież trzeba się zdecydować na jedną nazwę (domenę). Co wybrać? Ten poradnik na 100% pomoże Ci w rozwiązaniu tego typu dylematów. 30 tipów domenowych to zbiór wszystkich porad, jakie przyszły mi do głowy. To kompletny zbiór zasad. Jeśli będziesz po kursie mieć dalej jakieś wątpliwości - koniecznie napisz mi o tym. Uwzględnię to przy rozwijaniu poradnika.
Na początek kilka słów o domenach.

Czym jest domena?

Domena to Twój adres w Sieci. Podobnie jak w prawdziwym świecie (w "realu") masz swój adres osobisty, czasem firmowy, adres Twojej szkoły, poczty itd. Tak w Internecie adresami są domeny. Jeśli zatem chcesz w jakikolwiek sposób zaistnieć w Sieci - musisz mieć własną domenę. Najczęściej więcej niż jedną.

Rodzaje domen

Podstawowe rodzaje domen to:

Czym jest świetna domena internetowa?

Będziesz to wiedzieć po lekturze tego poradnika ;-)
Doskonała domena to taka, która będzie Twoim atutem, a nie kulą u nogi. To taka, która zwiększy Twoją sprzedaż, będzie rozpoznawalna, pomoże Ci odnieść sukces w Internecie. Przykłady świetnych domen? Proszę bardzo: onet.pl, nazwa.pl, home.pl, reloj.pl, celeber.pl, google.com, yahoo.com, godaddy.com, a także: Darmowy-Kurs-Pozycjonowania.pl lub TajemnicePozycjonera.pl.

Zapisz się na 30 darmowych lekcji o domenach

poradnik o wolnych domenach internetowych